rating.show просмотр выдачи магазинов rozetka.ua prom.ua bigl.ua
  
Загрузка 5 страниц поиска за несколько секунд. Анализ любого товара или магазина
::Винницкий:: ::форум ::

Форум города Винница, Украина. Общение для всех. Forum of Vinnitsya city, Ukraine. Every one invited. [ВРЕМЕННО: Вход только из чата (Спам-крантин)]
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 РегистрацияРегистрация
   ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Терорайзер!
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  След.
 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ::Винницкий:: ::форум :: -> Архив нашего форума
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Добродій



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 2

СообщениеДобавлено: Ср, 31 Авг 2005 18:55    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Так, слухаймо шановні форумчанє, срану Ундіну з драмами написаними в "фрутілупсе", так сказать, провінціальний говнометал, ги-ги ...бльядь..


Качайте з цієї сцилки, там 5 метрів:
http://downloads.froster.org/2005/Undina_When_Satan_Rules_His_World.mp3


Всі оцінки і критака хуєватості звуку і дебільності творчої задумки моєї улюбленної команди пишіть нижче.

Як результат, слухач має для себе вияснити, яку ізвіліну дарк еванж (чи як його там) напрягав, коли писав свої піздаваті пости (напевну якщо її перерызати то вуха повідвалюються) і яку саме мету ставив при цьому.
Після цього прошу провести голосування - Чи давати йому брутальної пизди або лишити нехай хлопчик живе?

З повагою,
той що має відношення до вінницької мєталсцени.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Niakris



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 14

СообщениеДобавлено: Ср, 31 Авг 2005 19:17    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добродій писал(а):
Так, слухаймо шановні форумчанє, срану Ундіну з драмами написаними в "фрутілупсе", так сказать, провінціальний говнометал, ги-ги ...бльядь..


Качайте з цієї сцилки, там 5 метрів:
http://downloads.froster.org/2005/Undina_When_Satan_Rules_His_World.mp3


Всі оцінки і критака хуєватості звуку і дебільності творчої задумки моєї улюбленної команди пишіть нижче.

Як результат, слухач має для себе вияснити, яку ізвіліну дарк еванж (чи як його там) напрягав, коли писав свої піздаваті пости (напевну якщо її перерызати то вуха повідвалюються) і яку саме мету ставив при цьому.
Після цього прошу провести голосування - Чи давати йому брутальної пизди або лишити нехай хлопчик живе?

З повагою,
той що має відношення до вінницької мєталсцени.

ніби як Dark Evas|on. людино? ти як, тупа, чи не дуже? схоже що тупа, адже навіть на те щоб прочитати і дотлумкати мізками про що я писав ти не можеш. Я вже не хочу повторюватися тому що знаю що ти (друг чи просто фанат Ундіни) все одно не захочешь (хоча напевно не зможеш) зрозуміти того що я напишу. В тебе емоції бьють через край. Я висловлювався як банальний слухач якому не подобаеться творчість твоеї улюбленої групи і висловлював деякі припущення щодо того, як робилися барабани. Ось і все. Це тебе так зачіпае? Якщо так - то це твое і лише твоя справа. І мені плювати що мені там скажуть чатлани про цю пісню. Всі мої друзі про неї сказали приблизно таке: "нічого особливого якщо не сказати гірше, не тягне вона на щось таке серйозне". =) До речі сам саунд не дуже =). Де писалися? =). А давати мені пизди чи ні - мммм... ехх ... давай зустрінемося? =). Хай хлопчик живе? ... смайл № 55 ... разів так 10... чи навіть 20... оххх ... мдя... все коментары зайві .. до речі ти хоть читав мою відповідь на попередній сторінці? . .ПЕВНО ЩО НІ . .А МОЖЛИВО Й ЧИТАВ АЛЕ ВІДПОВІСТИ ПО ТЕМІ НІЧОГО НЕ МОЖЕШ.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Чт, 01 Сен 2005 00:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Добродій писал(а):
Так, слухаймо шановні форумчанє, срану Ундіну з драмами написаними в "фрутілупсе", так сказать, провінціальний говнометал, ги-ги ...бльядь..


Качайте з цієї сцилки, там 5 метрів:
http://downloads.froster.org/2005/Undina_When_Satan_Rules_His_World.mp3


Всі оцінки і критака хуєватості звуку і дебільності творчої задумки моєї улюбленної команди пишіть нижче.

Як результат, слухач має для себе вияснити, яку ізвіліну дарк еванж (чи як його там) напрягав, коли писав свої піздаваті пости (напевну якщо її перерызати то вуха повідвалюються) і яку саме мету ставив при цьому.
Після цього прошу провести голосування - Чи давати йому брутальної пизди або лишити нехай хлопчик живе?

З повагою,
той що має відношення до вінницької мєталсцени.


чёрный пиар - тоже пиар....=\
_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Чт, 01 Сен 2005 00:20    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

не знайу, что ты так усиленно пиаришь... но оно какое-то скучнойе и неинтересное.. не факт: на каждуйу музыку - свой слушатель.. но как по мне, процитируйу Юфона, "у творчостi Остапа Вишнi менi не сподобалося все, навiть прiзвище"... Кароче, пиарь штота нормальное...
_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
tata(R)



Зарегистрирован: 17.10.2003
Сообщения: 1845

СообщениеДобавлено: Чт, 01 Сен 2005 12:31    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

[ T.RexA ] писал(а):
не знайу, что ты так усиленно пиаришь... но оно какое-то скучнойе и неинтересное.. не факт: на каждуйу музыку - свой слушатель.. но как по мне, процитируйу Юфона, "у творчостi Остапа Вишнi менi не сподобалося все, навiть прiзвище"... Кароче, пиарь штота нормальное...
ггг, нопреиер, группу Инферно))
_________________
С уважением Оптимизатор Киррил.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
Бобродий
Гость





СообщениеДобавлено: Чт, 01 Сен 2005 19:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Niakris писал(а):
ніби як Dark Evas|on. людино? ти як, тупа, чи не дуже? схоже що тупа, адже навіть на те щоб прочитати і дотлумкати мізками про що я писав ти не можеш.
Я вже не хочу повторюватися тому що знаю що ти (друг чи просто фанат Ундіни) все одно не захочешь (хоча напевно не зможеш) зрозуміти того що я напишу.


Ха.. от придурок.. Ти міркуєш, що я з тобою тут дискутувати зібрався? Інтелегенті і розумні дискусії - це до Каркаде, Імхо, Гламурі і прочих. Як бачиш, цей котенгент з тобою не побажав продовжувати цю тему. Роби висновки, що дискутування саме на цю тему з тобою вести ніхто не буде. Шо лишається? Пральна.. Залити калом тебе по самі вуха і зверху ще й посцяти. Smile Не обіжайся, друг, але ти піздякаєш одне і теж, немов бомж натягує використаний гандон замість чулків в осінню холодну пору.

Niakris писал(а):
В тебе емоції бьють через край.


Мабуть навпаки, мой дарагой. Мені якось це біля ректала тримаєтсья. Справа в тім, що ти образив гурт. А я от ображаю тебе. Як у Володимира Великого: Око за око, хуй за хуй.

А ти от поміркуй, як вони працюють? Тисячи гривень вкладаються в запис... На театральну зарплату дохуя не понаписуеш, правда? Хлопці худісеньки, останні носки віддають, економлять на хавке, щоб робити подарунки для слухачів.

А ти, паскудо, такої хуйні їм наговорив. Подивись тепер на це з іншого боку, того що протилежний твому сверхегоїзму. З іншого боку, творчі люди.. то бішь музиканти - самі образливі і чутливі на світі люди, витончені і тендітни істоти. І ти, для того щоб самовиразитись на цьому кворумі, вибрав саме такий шлях надання собі божественного сяйва. Тільки в твому сяйві зараз гімняних мух більше льотає, ніж флюїдних еманацій.

Ти - НІХТО! Ти лише слухач попси, що бажає бути відомим на форумі завдяки піздежу і наклепу на щирих і добрих людей, які в житті і мухи ніколи не образили. Вони теж хотят бути відомим, але роблять це трохи іншим шляхом... І тебе просто душить ЖАБА - бо хтось щось робить, а ти, єдине, тільки піздити можеш.

І тому ти с іздевкой і сарказмом тут хуярив свою охінею. Твої пости ти шкрябав з метою образити, старався так, шо аж випригував з штанів. Це дуже яскраво видно в тому, що ти писав. Тобі це було приємно? Як там твоя самовлюблонність тепер, зібрала плоди? В ночі спиш міцно, без кошмарів? Тепер перечитай САМ, шо ти писав, і уяви себе з іншої сторони дроту.

Бачу, дуже любиш насміхатись над кемось стоя в сторонці? Ну то ти тепер будеш самий центровий чувак тут. Ага. І моє гімно зверху буде плавати, тому що тепер твоя черга бути копрофагом. І не ображайся на те, що я на тебе сру. Ти це заслуговуєш. Прийми це, як справжній мужик... ги-ги...
Вернуться к началу
Добродий
Гость





СообщениеДобавлено: Чт, 01 Сен 2005 19:40    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Ладна, Дарк.. хуй з тобою.. живи.. Можеш не відповідати навіть.. Я вже сюди заходити не буду...

Щось, і дійсно, емоції поперли...

Але порада на майбутне: більше хлопців не чипай... Вони дуже ображені твоїм "фрутілупсом" і "галімим звуком"... В той самий час, коли вони капітальне бабло вкладують в те, щоб звучала "фірма" в їх альбомах......

...ти тепер зрозумів, сподіваюсь, на якому дереві росло "яблоко раздора"...
Вернуться к началу
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Пт, 02 Сен 2005 00:22    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

такойе впечатление что это писал Сашко Положинский........
_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Пт, 02 Сен 2005 00:24    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

tata(R) писал(а):
[ T.RexA ] писал(а):
не знайу, что ты так усиленно пиаришь... но оно какое-то скучнойе и неинтересное.. не факт: на каждуйу музыку - свой слушатель.. но как по мне, процитируйу Юфона, "у творчостi Остапа Вишнi менi не сподобалося все, навiть прiзвище"... Кароче, пиарь штота нормальное...
ггг, нопреиер, группу Инферно))

(тихо плачет)
_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
arwen~



Зарегистрирован: 17.10.2003
Сообщения: 1284
Откуда: Винница.Может найдете.

СообщениеДобавлено: Пт, 02 Сен 2005 15:16    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а вам не влом?Ибо мне лично похуй шо там и кто сказал и какую группу обидел...
_________________
Каждое действие имеет последствия.Улыбка тожеSmile
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Вс, 04 Сен 2005 10:18    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

мои фотки с террора тут
_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Ёric(vin)



Зарегистрирован: 09.10.2004
Сообщения: 394
Откуда: из Heavy Metal`a

СообщениеДобавлено: Вс, 04 Сен 2005 19:49    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а как тя понять, коргда нагиев включает тя в 3 самык красивых девушек чата, то ты китишуеш что бы твое имя ни где не вспливало, а тут сама показываеш всем свои фотки? ............... у мя есть одна версия чем можна это можно обьяснить ........... и зовется она ЖЕНСКОЙ ЛОГИКОЙ!!!!!!!!!!!
_________________
NOTHING ELSE MATTER
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Пн, 05 Сен 2005 10:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

а какой логикой можно объяснить тебя? ты хооть по ссылке заходил? я фотокорствуйу на террорах, и если ты присмотришся, то не найдёшь меня ни на одной фотке там...

а про "список" и прочее мудозвонство - я просто не люблю когда начинают ставить штампы и ещё больше не люблю в постах нагиева наблюдать свой ник...

_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Ёric(vin)



Зарегистрирован: 09.10.2004
Сообщения: 394
Откуда: из Heavy Metal`a

СообщениеДобавлено: Пн, 05 Сен 2005 20:57    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

извени, но я тя в реале не видел, а на 2 фотках увидел одну и ту же девченку, подумал что это ты ............ ещё раз сори
_________________
NOTHING ELSE MATTER
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Отправить e-mail Посетить сайт автора
[ T.RexA ]



Зарегистрирован: 16.10.2003
Сообщения: 1211
Откуда: из катакомб...

СообщениеДобавлено: Вт, 06 Сен 2005 01:02    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

та ладно.. мне прийдёццо это как-то самой пережить............
_________________
С уважением Оптимизатор
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение Посетить сайт автора
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ::Винницкий:: ::форум :: -> Архив нашего форума Часовой пояс: GMT + 3
На страницу Пред.  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  След.
Страница 13 из 22

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Forum protected by PHP Firewall.© by Vianet 2003.Process time Firewall:0sec / Core:0.04sec


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group

rating.show просмотр выдачи магазинов rozetka.ua prom.ua bigl.ua
  
Загрузка 5 страниц поиска за несколько секунд. Анализ любого товара или магазина