rating.show просмотр выдачи магазинов rozetka.ua prom.ua bigl.ua
  
Загрузка 5 страниц поиска за несколько секунд. Анализ любого товара или магазина
::Винницкий:: ::форум ::

Форум города Винница, Украина. Общение для всех. Forum of Vinnitsya city, Ukraine. Every one invited. [ВРЕМЕННО: Вход только из чата (Спам-крантин)]
 FAQFAQ   ПоискПоиск   ПользователиПользователи   ГруппыГруппы 
 РегистрацияРегистрация
   ПрофильПрофиль   Войти и проверить личные сообщенияВойти и проверить личные сообщения   ВходВход 

Avtomatizacia Biznessa

 
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ::Винницкий:: ::форум :: -> Куплю/Продам/Меняю
Предыдущая тема :: Следующая тема  
Автор Сообщение
Rayli88



Зарегистрирован: 12.03.2019
Сообщения: 416

СообщениеДобавлено: Вт, 15 Фев 2022 13:35    Заголовок сообщения: Avtomatizacia Biznessa Ответить с цитатой

Я хочу відкрити свою онлайн-школу. У принципі, у мене вже навіть є намічені кандидатури викладачів, розроблена навчальна програма та плани навчання та курсів. Але, як би хотілося синхронізувати роботу для більш оптимальних результатів.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Matthias



Зарегистрирован: 10.09.2019
Сообщения: 548

СообщениеДобавлено: Вт, 15 Фев 2022 13:36    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Цікаво, чи це треба відкривати ФОП для того, щоб відкрити свою школу? Я ось чув, що зараз в онлайн купа таких типу шкіл і курсів і тренінгів. І викладають там далеко не викладали та абсолютно не фахівці. Ось так!
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
natalia79



Зарегистрирован: 14.03.2019
Сообщения: 394
Откуда: Винница

СообщениеДобавлено: Вт, 15 Фев 2022 13:37    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я досить багато чув від знайомих які відкривали свою справу, що не все так легко як ви думаєте, тому що досить багато підводних камнів, які будуть кожен день вам мішати в розвитку.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Танец в ночи



Зарегистрирован: 23.02.2005
Сообщения: 272
Откуда: я взялась?

СообщениеДобавлено: Вт, 15 Фев 2022 13:41    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я ось про що подумала. Мені знайомі розповідали, що стали працювати CRM-системою "Бітрікс24" https://www.bitrix24.ua/ru/features/ Це система для автоматизації бізнес-процесів.
Тобто те, що раніше робили кілька людей, і то частину забували, зараз може робити кілька співробітників.
Багато хто не вірить, і говорять що навіщо так тратитись на якусь непотрібну програму, тому я вам скажу слідуюче, потрібно попробувати безплатну версію, і зрозуміти наскільки вона буде єффективною.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
смичок



Зарегистрирован: 30.12.2022
Сообщения: 152

СообщениеДобавлено: Ср, 29 Мар 2023 23:07    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Краще всього скористатися рекомендаціями тих, хто це все вже пройшов
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
вместоКофе



Зарегистрирован: 12.11.2020
Сообщения: 65

СообщениеДобавлено: Ср, 29 Мар 2023 23:12    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Я думаю, що вам точно зможуть допомогти вирішити це питання в knaipa service pro https://knaipa-service.pro/ В них є всі рішення питань, навіть тих, які реально нам здаються досить складними. Гадаю, що вам просто подумати про автоматизацію і хлопці вам все зроблять от точно просто ідеально. Якщо оцінювати компанії по функціоналу, то ця точно ідеально вам підійде.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
смичок



Зарегистрирован: 30.12.2022
Сообщения: 152

СообщениеДобавлено: Чт, 03 Авг 2023 22:59    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Шукаю вже з тривалий час програму, але не можу знайти таке ідеальне рішення, яке б задовольнило всі мої потреби. Буду вдячний, якщо ви поділитесь корисною і інформативною інформацією щодо цього питання.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
вместоКофе



Зарегистрирован: 12.11.2020
Сообщения: 65

СообщениеДобавлено: Чт, 03 Авг 2023 23:06    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Якщо шукаєте надійну програму для ветеринарних клінік і аптек https://enote.vet/ , то щиро рекомендую звернутися до сайту Enote. На цьому сайті вам знайдуть. Ця програма має великий набір функцій, серед яких ведення електронних медичних карток, облік ліків та складу аптеки, прийом пацієнтів, звітність і багато іншого. За допомогою enote.vet ви зможете оптимізувати свою роботу, зберегти час, мінімізувати помилки і покращити якість надання медичних послуг. Ми інше вже і пробувати не будемо, тут все влаштовує на всі сто.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
natalia79



Зарегистрирован: 14.03.2019
Сообщения: 394
Откуда: Винница

СообщениеДобавлено: Вс, 03 Дек 2023 15:14    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Як вибрати оптимальне програмне забезпечення, яке задовольнить потреби ресторану різного формату?
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Matthias



Зарегистрирован: 10.09.2019
Сообщения: 548

СообщениеДобавлено: Вс, 03 Дек 2023 15:34    Заголовок сообщения: Ответить с цитатой

Використання програмного забезпечення FireMenu у ресторані https://firemenu.net/uk дозволяє мені краще управляти всіма аспектами бізнесу. За допомогою цієї платформи я можу ефективно розподіляти завдання серед персоналу, відстежувати робочий час та контролювати оплату праці. Крім того, аналітичні звіти дозволяють зрозуміти попит на різні страви та оптимізувати меню. FireMenu полегшує мою роботу, дозволяючи зосередитися на якісному обслуговуванні клієнтів та підвищенні прибутковості ресторану.
Вернуться к началу
Посмотреть профиль Отправить личное сообщение
Показать сообщения:   
Начать новую тему   Ответить на тему    Список форумов ::Винницкий:: ::форум :: -> Куплю/Продам/Меняю Часовой пояс: GMT + 3
Страница 1 из 1

 
Перейти:  
Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете голосовать в опросах
Forum protected by PHP Firewall.© by Vianet 2003.Process time Firewall:0sec / Core:0.02sec


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group

rating.show просмотр выдачи магазинов rozetka.ua prom.ua bigl.ua
  
Загрузка 5 страниц поиска за несколько секунд. Анализ любого товара или магазина